Jayma Mays

Jayma Suzette Mays

7,1
3 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jayma Mays

Uważam, że świetnie gra Emmę. Uwielbiam jej barwę głosu i ogólny wygląd :) Bardzo fajna aktorka. Przyjemnie się ją ogląda, a wam podoba się jako pani pedagog w Glee ?

jukusek

Jest świetna :).
Uwielbiam ją - zarówno jako aktorkę, jak i jej postacie :D.

jukusek

Jest jedną z moich ulubionych postaci. Zaraz obok Brittany i Sue;)

david_dave

jest świetna,to pedantyczne podejście i wiecznie wytrzeszczone oczy

użytkownik usunięty
luna15

Dokładnie, chorobliwa pedantyczność wprost mnie urzekła, a poza tym uwielbiam jak mówi, głos przecudowny :)

Jej głos jest taki przyjemny <3 Dobrze, że ten serial nie ma lektora - zabiłby Emmę. Uwielbiam ją. I te oczy bambi :p

pensivelane

Moja ulubiona. Najzabawniejsza postać serialu. Totalnie zgadzam się z przedmówcą. Oczy bambi i głos!

skinnerbx

A mnie ona denerwuje, jako postać, którą gra w Glee. Oczy są przerażające i te okropne ubrania jak po młodszej siostrze. Jedyną rzeczą, którą lubię w Emmie jest jej powolny sposób wysławiania się, niby monotonny, ale pełen emocji :)

jukusek

Ja ją kocham ; ***. To moja ulubiona aktorka. Ma takie piękne włosy i oczy. <33 I głos.!
Jayma .<3

jukusek

Tragicznie irytująca :D Ale to chyba znaczy, że dobrze odgrywa rolę.

franklysaid

A ja zawsze jak widzę tą jej pedantyczność i strach to pojawia mi się przed oczami ten kawałek:
http://www.youtube.com/watch?v=4XLU_W4Wf-U

jukusek

jest Zaje*ista. Piękna, utalentowana no kocham ją <3

jukusek

Szczerze to chyba nie ma w "Glee" postaci, której bym bardziej nie znosiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones