PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335872}

Wielkie kino

Epic Movie
4,7 37 626
ocen
4,7 10 1 37626
2,0 7
ocen krytyków
Wielkie kino
powrót do forum filmu Wielkie kino

gówno nad gównami

ocenił(a) film na 1

'Wielkie g... znaczy się kino' to zlepek bezsensownych, żenujących parodii filmów, głównie współczesnych. Mamy tu 'Opowieści z Narnii' w których satyr (czy jak mu tam) pokazuje zdjęcia swoich rodziców... ojca i kozy. Mamy też parodię 'Człowieka z blizną', na wizerunek Tony'ego Montany któryś z 'bohaterów' (nie pamiętam który) leje. Już za to uciąłbym mu pindola.
Jest też tutaj obrzydliwa zlewka z Harry'ego Pottera, jakaś tam bitwa (i użyta bezsensownie piosenka 'Kung fu fighting').
Reszta filmu wypełniona jest jeszcze bardziej obrzydliwymi, bezsensownymi i nieśmiesznymi żartami, oraz 'muzyką' w klimatach murzyńsko-łańcuchowych i kurewsko-alfońskich.
Panowie reżyserzy, o dziwnie... Żydowsko? (zaraz mnie ktoś oskarży o antysemityzm) brzmiących nazwiskach, powinni schować się w piasek, i nakryć głowy kończynami, którymi nie powinni się za nic zabierać (a broń Boże za kręcenie filmów ani robienie tak samo mądrych potomków)
Jeżeli tak ma wyglądać kino w przyszłości, to co ja robię na tym świecie.
0,0000001 /10.

Bruce_Lee

Wg. ciebie ten film zasługuję aż na taką ocenę?
Znów się spotykamy,bo gdzie bym nie wszedł to widzę Twoje opinię;)
Zresztą,dobrze oceniasz.

ocenił(a) film na 1
logos1996_1996

Czy serial "Roswell- w kręgu tajemnic" nie był przypadkiem parodiowany w tym filmie? ;>

ocenił(a) film na 1
Bruce_Lee

Zasłużone 1/10

ocenił(a) film na 1
Bruce_Lee

Tak, 1/10, dałabym mniej, gdyby to było możliwe. Współczuję ludziom, którym się to podoba.

ocenił(a) film na 7
mada911

A ja tobie. Dlaczego ci się nie podoba? Bo ludzie z mózgiem uzasadniają.

ocenił(a) film na 7
mada911

Poza tym, nie potrzebujemy twojego współczucia.

Bruce_Lee

Bruce zgadzam się z Tobą w 100% - ktoś kiedyś nazwał ten film kontynuacja Strasznego Filmu i po usłyszeniu tego tekstu miałem chęć... dać mu w ryj. Nie powiem humor w Strasznym Filmie nie był najwyższych lotów ale to co odróżniało go od Epicka to to, że SCARY BYŁ ŚMIESZNY (każda z 4 części trzymała jakiś poziom mój nr jeden to pierwsza część) a Epic to kilometr błota i jeszcze z drugie tyle mułu!
Ten film to żałosna i nieudolna parodia kilku mniej lub bardziej znanych filmów ostatnich lat. Obejrzałem go do końca raczej z podziwu tego iż nie wierzyłem, że kogoś mogą bawić tak niskich lotów sytuacje... Ech... szkoda słów... a moje 3/10 dałem z sympatii to Penna - chociaż po grze w takim gniocie trochę stracił w moich oczach

ocenił(a) film na 1
Bruce_Lee

Zdecydowanie całe 1/10 aż się wierzyć nie chce że takie filmy powstają i trafiają do dystrybucji całkowita strata czasu każda minuta tego filmu boli widza i męczy oczy. najgorsza komedia jaką oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones