PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335872}

Wielkie kino

Epic Movie
4,7 37 625
ocen
4,7 10 1 37625
2,0 7
ocen krytyków
Wielkie kino
powrót do forum filmu Wielkie kino

epic... shit !

ocenił(a) film na 1

bożeee, co to w ogóle miało być ?!
oddajcie mi pół godziny życia (więcej tego 'arcydzieła' parodii nie zniosłam)

ocenił(a) film na 8
spitonstranger

Dziewczynko po prostu nie ogarniasz, tego filmu nie bierze się na serio. To film, który pozwala się oderwać od racjonalnego myślenia(o ile dany widz myśli tymi kategoriami) i po prostu cieszyć się tym głupim, ale maga śmiesznym filmem. Kal Penn ROCKS!!!

ocenił(a) film na 1
budka_z_napojami

łaał ale mnie oświeciłeś.. dzięki.
żeby cieszyć się śmiesznym filmem, musi w nim być chociaż jedna śmieszna scena.. tu niestety takiej nie uświadczyłam.

spitonstranger

Cóż, jeśli chodzi o dobre parodie, to ostatnio jest posucha... Ostatnią dobrą, jaką pamiętam, był bodaj film "Dracula - Dead And Loving It"... sprzed piętnastu lat.

ocenił(a) film na 7
spitonstranger

Nie uświadczyłaś.... bo masz niskie poczucie humoru. Cóż, tak się czasem zdarza.
Współczuję.

ocenił(a) film na 1
Pink_Phink

dziękuję za współczucie, od razu mi lżej na moim pozbawionym poczucia humoru umyśle.

użytkownik usunięty
Pink_Phink

100 % racji

budka_z_napojami

Żeby parodia była udana, nie musi być tak tępa jak to. Jeśli według Ciebie szczytem dobrej parodii jest powklejanie do niej bohaterów ostatnich kinowych hitów i nadzieja, że samo to już będzie śmieszne, to sorry, ale chyba jeszcze dobrej komedii tego typu nie widziałeś.

NickError

spitonstanger musisz wiedzieć, że humor i parodie amerykanskie różnią się od Europejskich np Amerykanów bardzo bawi kiedy na wizji kobieta pokazuje cycki...
Tam pełno jest takich właśnie programów
Jeśli nie spodobał ci się Epic Movie to zobacz inną parodie (Totalna katastrofa,Straszny film 1234,Wampiry i Świry)
Pozdrawiam

Gardis

"Jeśli nie spodobał ci się Epic Movie to zobacz inną parodie (Totalna katastrofa,Straszny film 1234,Wampiry i Świry)"

Nie wiedziałem, że tylko dwóch reżyserów w Stanach potrafi kręcić parodie. O Zuckerach i Abrahamsie się nie słyszało? A Leslie Nielsen?

użytkownik usunięty
NickError

wydaję mi się że bym dodała do tego Agenci bardzo specjalni ale jak już jej to się nie spodoba to ja już nie poradzę nic na to to by wynikło totalny brak poczucia humoru i mózg zapełniony bimberkami oraz montaną
Niestety tak to w polsce jest że mało osób z poczuciem humoru jest my zamiast zajebistej komedii potrafimy robić żenujące kabarety przecież to aż się płakać chce.

użytkownik usunięty
spitonstranger

O geez dają dzieciom ( przepraszam jak się mylę ) no dajmy od 10 - 15 lat filmy tego typu to się nie dziwmy bo odpowiednie filmy dla takich osób to hannah montana , lub camp rock łał wtedy im się podoba więc na to trzeba też uwagę skupić. Film zawiera śmieszne scenki w których naprawdę łzy lecą chodzi ludzie o sam pomysł akurat wiem że wolę tego typu filmy niż od polskich szajsów ( niestety) ja zostawiam ocenę jaką dałam i jej nie zmienię. Dziękuję za uwagę ! BTW za dużo spamu na tej stronie mówiącej jaki to shit , gówno , szmar ITP. nie sluchajcie się osób które nie mają poczucia humoru i nie wiedzą co to jest komedia.

ocenił(a) film na 1

Twoje komentarze to najlepsza komedia naszej ery. dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones