PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335872}

Wielkie kino

Epic Movie
4,7 37 607
ocen
4,7 10 1 37607
2,0 7
ocen krytyków
Wielkie kino
powrót do forum filmu Wielkie kino

okraszonych tu i ówdzie padliną , lub najtańszym wyrobem "wyrobo-podobnym".
Miało być ciekawie , nastawiłam się na śmieszną komedię , biorąc pod uwagę filmy , które miały być "ośmieszane" . Wyszła tania kaszanka od której może rozboleć żołądek. Polecam tym , którzy lubią , gdy mowa jest o ( uwaga brzydko powiem) kupie, rzyganiu etc .
Horror , który nigdy nie powinien w takiej formie zostać wypuszczony.
Mogło być znacznie lepiej . To komedia niewykorzystanych szans , ale na pewno nie pomysłów. Odradzam.

ocenił(a) film na 3
ALDIR

ciężkostrawny oczywiście :P
Aha i dodam - nawet nie nadaje się do obejrzenia czegoś odmóżdżającego :P

ALDIR

Aldir - Wielkie Mega Podziekóweczki Człowieku! Znalazlem utwór o ktory mi chodzilo dzieki Tobie!:) to "ART OF WAR"! No po liscie soundtrackowej filmu nie moglem chodz sprawdzalem, dzieki za Pomoc:)! Natomiast Epic Movie powinno miec tytuł - dumb movie! pozdrawiam!

ocenił(a) film na 3
put89

Nie ma za co :) Cieszę się , że mogłam pomóc :) I rzeczywiście - do takiego gniota niezłą muzykę dali :P

ALDIR

Zdarza się, że z filmu najlepsza jest muzyka. Wcale nie tak rzadko. A z Twoją opinią na temat filmu się zgadzam.

ocenił(a) film na 9
ALDIR

Wszystko porównujesz z jedzeniem?

ocenił(a) film na 2
pinkdestiny_fw

Jest jeszcze porównanie do horroru i padliny. W 100% zgadzam się z autorem
postu, to chyba pierwszy film, któremu wystawiłem ocenę 1.

Advenae

Więc czemu masz ocenę 2/10 a nie 1/10 ? ;p

ocenił(a) film na 3
Labavi

hmm..za muzykę!:P

ocenił(a) film na 2
ALDIR

zmienilem bo obejrzalem cos gorszego :)

ocenił(a) film na 1
ALDIR

super porównanie, ale proszę nie obrażać kaszanki:) Na widok kaszanki jeszcze nie miałam miny pełnej niesmaku, czego nie da się powiedzieć o tym wyrobie filmopodobnym heh. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
ALDIR

Nie oglądałem Ludzkiej stonogi 2, żeby nie mieć zrytej psychiki. Oglądaliśmy to w szkole i teraz wiem, że stonogę moge obejżeć spokojnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones