PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335872}

Wielkie kino

Epic Movie
4,7 37 626
ocen
4,7 10 1 37626
2,0 7
ocen krytyków
Wielkie kino
powrót do forum filmu Wielkie kino

Miałem dziś ciężki dzień i po szumnych zapowiedziach Polsatu liczyłem, że ta "komedia" mnie trochę rozerwie. To co ujrzałem wprawiło mnie w zażenowanie... Żenująca gra aktorska (dlaczego Kal Penn zagrał w tym czymś?}, żenująca fabuła, żenujące żarty, masa błędów... ech. To miała być parodia największych hitów?! Ten chłam śmie się określać jako parodia?! Litości... Czuje ogromny niesmak.

Pep_filmweb

dwa żarty były śmieszne! ale tak, reszta żenująca.
film jest beznadziejny.

ocenił(a) film na 1
Cameron_2

to samo liczyłem na coś może nawet porównywalnego do Hot Shots czy Strasznego Filmu.
A zobaczyłem jedno wielkie badziewie.
1/10

Pep_filmweb

żałosny film... zero dobrego humoru i fatalna 'gra aktorka'

ocenił(a) film na 2
dodsab

Osobiście rozśmieszyła mnie tylko parodia Jacka Sparrowa. Cała reszta (aktorzy, dialogi, muzyka) to jedna wielka żenada.

dodsab

A ja się bardzo uśmiałem na tym filmie, mój kumpel który z reguły ogląda bardziej ambitne filmy również dobrze się bawił podczas seansu. Nie wymagajcie nie wiadomo jakiej gry aktorskiej od takiego filmu, to lekkie kino na poprawę humoru.
Was może śmieszyć np Jaś Fasola, dla mnie jest żenujący - każdy ma swój gust.

eukalyptus

ja wolę Jasia Fasolę niż to... choć też nie jest najlepszy ;/

ocenił(a) film na 3
Pep_filmweb

Zgadzam się dziadostwo... Jeden moment mnie jako tako rozśmieszył Gdy Jack Swallow dźgnął Edwarda w celi choć ten "mógł udawać..." Ale reszta dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones