PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335872}

Wielkie kino

Epic Movie
4,7 37 626
ocen
4,7 10 1 37626
2,0 7
ocen krytyków
Wielkie kino
powrót do forum filmu Wielkie kino

Kolejna dawka "humoru"

użytkownik usunięty

No brawo dla Polszmatu. Ale walnęli streaka. Trzy tyg. z rzędu serwują nam te tasiemce niezwykle zdolnych reżyserów. Najpierw "Poznaj moich Spartan", potem" Totalny kataklizm", a następny piątek szykuje się "Wielkie kino". No ale czterokrotna nominacja do Złotych Malin(za każdą parodię, którą zrobili). To do czegoś zobowiązuje. W pewnym sensie to geniusz. Stworzyli same perły.

ocenił(a) film na 3

Coś trzeba oglądać czekając na walę Diablo vs Palacios o 23.15!

patryk_B

Na Polsacie Sport zaczyna się już o 19:30 a w Polsacie tylko walka finałowa.

ocenił(a) film na 3
Pablo991i9

A co mnie obchodzą te leszcze przed walką wieczoru? Czekam na walkę o Mistrzostwo Świata WBC Diablo VS Czarodziej!!!!!!!

własnie ogladam na polsacie od 30 minut i to jest po prostu skandal, ze dają filmy dla upośledzonych ludzi. czy oni naprawdę myslą, że to cos, to dobra rozrywka dla normalnego człowieka?

Eryniae

Oj tam, przesadzacie. Rzeczywiście, szału nie ma, ale nie jest aż tak tragicznie. A te wszystkie "Straszne Filmy"? Takie parodie są dobre, bo można się pośmiać z całych 'wielkich' produkcji i obśmiać absurdy.

ocenił(a) film na 4
xkx

Jakby nie było takich odmóżdżaczy to życie byłoby nudne.... najwyraźniej ja jestem równie prosty jak humor w filmie, a niektórzy (bez obrazy) są za mądrzy na takie filmy i nie kumają że to parodie z przymróżeniem oka.

scottpilgrim

Mnie takie filmy zawsze bawią, choć momentami bywają rzeczywiście prymitywne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones