PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335872}

Wielkie kino

Epic Movie
4,7 37 599
ocen
4,7 10 1 37599
2,0 7
ocen krytyków
Wielkie kino
powrót do forum filmu Wielkie kino

Dzięki łaskawości Programu 2 TVP mieliśmy dziś okazję poznać to wyjątkowe, a niesłusznie zapomniane dzieło światowej kinematografii. Jestem przekonany, że dzięki krzewieniu kultury właśnie tak wysokich lotów Telewizja Publiczna z nawiązką spełni swoją misję, przekonując największych nawet sceptyków nie tylko do abonamentu, ale również niezliczonych datków dobrowolnych. Wszyscy, których w ten chłodny wieczór ogrzał kaganek oświaty niesiony przez TVP, z niecierpliwością czekają na kolejne "wartościowe i unikatowe programy, jakich nie zobaczą w stacjach komercyjnych".

Collapses

Własnie się zdziwiłem, ze na TVP2 leci takie dzieło jak Wielkie Kino. Oczywiście obejrzałem, miałem zrobić jedna rzecz w trakcie filmu i sobie pomyślałem, że zrobię to w trakcie reklamy, heh zapomniałbym tu nie ma reklam. Ale wracając do tematu, czy może ktoś mi powiedzieć czy w ubiegłych latach ten film leciał na TVP2? Czy to może pierwszy raz? Bo pamiętam ze jakieś 2-3 lata temu był na Polsacie.

ocenił(a) film na 8
MasterAxon

Wydaje mi się, że raczej "Wielkie kino" nie leciało jeszcze nigdy na TVP 2. :) Wczoraj był to pierwszy raz.
Reklamując ten film w dwójce mówili, że to będzie wielka premiera. :)

Julie94

Czyli to naprawdę historyczne wydarzenie, żeby take kino na TVP 2 leciało.

Collapses

Na dodatek w październiku kolejna wielka premiera: "Komedia romantyczna" tych samych twórców.

ocenił(a) film na 8
matimat17

Też na TVP 2?

Julie94

tak

ocenił(a) film na 6
Collapses

haha dokładnie o tym samym pomyślałam, jak telewizja publiczna może to puszczać takie coś o godzinie 20? Na pewno oglądały to dzieci, a mieliśmy tu "białą sukę", trochę niesmacznych idiotyzmów itd. Ode mnie 6, bo mimo wszystko można się było pośmiać, ale wolałabym ten film około północy na canal+...

ocenił(a) film na 5
Collapses

Właśnie "leci" na TVP2, ale przynajmniej pora nie dla dzieci :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones