PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335872}

Wielkie kino

Epic Movie
4,7 37 626
ocen
4,7 10 1 37626
2,0 7
ocen krytyków
Wielkie kino
powrót do forum filmu Wielkie kino

żałosny

ocenił(a) film na 4

kompletna kompromitacja twórców Strasznego Filmu. zaśmiałem sie tylko raz: jak Coolidge czytała "the kids have escaped" a reszta była okropna. daje 4/10 jedynie za Jennifer Coolidge i Jaymę Mays. reszta obsady totalnie do bani!!

ocenił(a) film na 5
buzzkill

a mnie się całkiem podobało. Owszem, pomysł parodiowania filmów które same w sobie są parodiami lub zawierają elementy komediowe jest kiepski, no ale skoro już to wyprodukowali...
Aslan wygląda jak Wodecki :D

ocenił(a) film na 5
agatanna

ah, i wielki plus za Eagles of Death Metal

ocenił(a) film na 4
agatanna

Pomimo że lubię parodie, ta w ogóle nie przypadła mi do gustu. Mało było momentów śmiesznych, za dużo głupiej gadaniny. Nie polecam, już lepiej sięgnąć po jakąś książkę.

ocenił(a) film na 6
uFGoogle

Kiedyś mi się nawet podobał ale teraz... film jest głupi i obleśny. Daleko mu do parodii z ubiegłego stulecia a bliżej do beznadziejnych filmów z cyklu "komedie dla głupiej młodzieży głównie z USA", no niestety bo Amerykanie kreują swoją młodzież na zboczeńców, idiotów, ćpunów i w ogóle tak wyluzowanych typów że...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones