PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253609}

Na ostrzu: Droga po złoto

The Cutting Edge: Going for the Gold
7,1 2 919
ocen
7,1 10 1 2919
Na ostrzu: Droga po złoto
powrót do forum filmu Na ostrzu: Droga po złoto

Niemozliwe

ocenił(a) film na 6

Facet w tym filmie podrzucil dziewczyne i sam zdazyl skoczyc tulupa i j potem zlapac!
Widzialam to na YouTube. To tylko taka bajka! Nie no przyznam ze zapowiada sie fajnie itd. ale to co widzialam w urywkach... chyba po prostu chcieli dodac troche emocji. Bo zawsze jest tak w filmach ze na koncu sie wygrywa bo robi sie cos niesamowitego. Ale to juz chyba przegiecie....

ocenił(a) film na 5
Elly

dla zwykłych ludzi to nic nadzwyczajnego mówię Ci xD

Elly

Jest różnica, bo on skoczył FLIPA!!! :))

na przyszłość radzę oglądać i słuchać uważniej :))

ocenił(a) film na 10
agatka_buziaczek_84

ja sie zgadzam z kundzio - to nie ma znaczenia bo zwykli ludzie sie na tym za grosz nie znają i jedyne co ich obchodzi to czy to fajnie wygląda - ja nie mialam pojęcia że to niewykonalne a nawet po tym jak sie dowiedzialam to film nie stracil dla mnie swego uroku.

TO NIE JEST FILM DOKUMENTALNY!!!
TO KOMEDIA ROMANTYCZNA!!!
to nie ma byc prawdziwe tylko fajne!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1
Ewka89

Po pierwsze "zwykli ludzie" również czasami oglądają mistrzostwa, grand prix i rozgrywki w łyżwiarstwie figurowym i potrafią odróżnić skoki, podnoszenia i spirale. Owszem, nie chodzi o to, żeby film był prawdziwy, ale ten film to kicz! Nawet jako historia miłosna jest beznadziejny, a fabuła sztuczna! Pierwsza część to była historia miłosna! Wyciskała śmiech i łzy, a to, to prostu nudy!

ocenił(a) film na 6
agatka_buziaczek_84

Flipa? Na filmie trudno ocenić, bo kamera nie pokazuje najazdu, ale komentator krzyczy, że to toeloop. Co do tego, że nie jest to film dokumentalny. Ale to film o jakiejś pewnej dyscyplinie sportowej. Naginanie rzeczywistości to jedno, a wymyślanie swojej własnej - drugie...

ocenił(a) film na 6
littlelotte52996

Coby dopowiedzieć, to ona skoczył flipa (co czyni całą sytuację absolutnie idiotyczną).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones